Rockstarai. Seansas senjorams

Rockstarai. Seansas senjorams

2024/02/19 | 15:00

Tai filmas ne apie istorines asmenybes ar faktus, tai ne festivaliams skirta meninė dokumentika, tai pirmas tokio žanro dokumentinis filmas Lietuvoje. Filmas ROCKSTARAI - realybės POPdokumentika apie šių dienų ryškiausias Lietuvos scenos žvaigždes, jų gyvenimą, kūrybą, konkurenciją ir sunkų kelią link svarbiausių M.A.M.A. apdovanojimų.

POP dokumentinis filmas buvo filmuojamas daugiau nei pusę metų, jame realybės dokumentikos principu fiksuojama šių dienų populiariausių kasdienybė, nuo naujausių muzikos hitų kūrybos iki jų asmeninio gyvenimo dramatinių vingių. Tai filmas, kuriame ryškiausios Lietuvos žvaigždes pirmą kartą be jokio grimo ir kaip niekada atviros.

Filmo pagrindiniai herojai labai skirtingi, bet visus scenos ir gyvenimo būdo įmanomus standartus laužantys atlikėjai: neseniai tapusi mama – scenos diva Jazzu, kontraversiški ir skandalingi broliai Remis Retro ir Gamka, abejingų nepaliekanti ir labiausiai išsiskirianti Rūta Mur.

Žiūrovo laukia atviros atlikėjų meilės dramos, kurias sutirštins antrųjų pusių išpažintys, pagrindinių filmo herojų pasisakymai, kurie pasmerkti tapti skandalais, žvaigždžių kūrybinės kančios, skausmo ašaros, juokas, nuožmi kova vardan populiarumo, linksmybės iki paryčių, meditacija ir net šamanai. Skirtingų muzikos stilių, ryškiausių žvaigždžių gyvenimai POPdokumentikos filme ROCKSTARAI kaip ant delno, tai blizgučiais nepagražintas, kaip amerikietiškuose kalneliuose dainininkų gyvenimus bloškiantis žemyn ir aukštyn, emocingas ir netikėtas dokumentinis pasakojimas apie spygliuotomis rožėmis klotą kelią link populiarumo viršūnės, link svarbiausių muzikos metų apdovanojimų.

 

Prie įeinant į kiną, būtina pateikti pensininko pažymėjimą.

Bilieto kaina:4.00 Pirkti bilietus
castleloungecoffee